O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Dni Tomaszowa Lubelskiego
Ważna wiadomość

Dni Tomaszowa Lubelskiego

  • 04 czerwca 2024
Finał Dni Tomaszowa Lubelskiego odbył się 2 czerwca 2024 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia, podczas których wystąpiły takie zespoły jak Event Band oraz Amelia Puchalska, Zesół z Gdyni Mitra oraz Another Pink Floyd.
Przetarg ustny nieograniczony

Przetarg ustny nieograniczony

  • 01 lipca 2024
Przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność handlową, biurową położoną na terenie miasta przy ulicy Lwowskiej 64.
Wykaz nieruchomości Gminy Miejskich przeznaczonych do przekazania w drodze darowizny.

Wykaz nieruchomości Gminy Miejskich przeznaczonych do przekazania w drodze darowizny.

Wykaz nieruchomości Gminy Miejskich przeznaczonych do sprzedaży
Informacja na temat nieruchomości

Informacja na temat nieruchomości

  • 14 czerwca 2024
Wykaz nieruchomości miasta Tomaszów Lubelski przeznaczonych do zbycia, oddania w użytkowanie, najem, dzierżawę lub użyczenie.
Publiczny przetarg ustny

Publiczny przetarg ustny

  • 11 czerwca 2024
Burmistrz Miasta Tomaszowa Lubelskiego ogłasza publiczny przetarg ustny na oddanie na wynajem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność nieuciążliwą położonego na terenie miasta przy ulicy Lwowska 7.
DNI TOMASZOWA 2024 PROGRAM

DNI TOMASZOWA 2024 PROGRAM

Serdecznie zapraszamy ! Szczegóły na plakacie!
DNI TOMASZOWA 2024: Koncert z okazji Dnia Matki Zespołu Folklorystycznego "Roztocze"

DNI TOMASZOWA 2024: Koncert z okazji Dnia Matki Zespołu Folklorystycznego "Roztocze"

Koncert z okazji Dnia Matki Zespołu Folklorystycznego "Roztocze". 26.06 godz. 16:00 Park Miejski im. Augusta Krzyżanowskiego w Tomaszowie Lubelskim
DNI TOMASZOWA 2024: Szkolenie Survivalowe dla rodziców z dziećmi.

DNI TOMASZOWA 2024: Szkolenie Survivalowe dla rodziców z dziećmi.

Szkolenie Survivalowe dla rodziców z dziećmi i nie tylko. Za telefony czas start ! Karimata, namiocik i będzie się działo .. 25-26.05 od godziny 8:00 Wyjątkowy czas dla Ciebie i dziecka. Naucz go prawdziwego życia. Szczegóły w sekretariacie TDK
Koncert "ROZTOCZE MUZYKI"

Koncert "ROZTOCZE MUZYKI"

29.06.2024 r. Dworek Artium w Kociubie godz. 18:00, wstęp wolny. Wystąpią: Oksana Nikitiuk - mezosopran , Roman Rewakowicz - fortepian
"SENIORIADA -TOMASZÓW 2024”

"SENIORIADA -TOMASZÓW 2024”

Reprezentacje dziewięciu drużyn tomaszowskich seniorów z terenu miasta i powiatu we wtorek 7 maja wzięły udział w II edycji Senioriady, która odbyła się na obiektach OSiR. Organizatorami zawodów sportowo-rekreacyjnych był Urząd Miasta we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, MOPS, Klubem LTM+, UTW, Radą Seniorów Tomaszowa Lubelskiego, Kołem Diabetyków, TDK, Stowarzyszeniem MANKO-„Głos Seniora” Kraków, a także miejscowym OSiR.
Podróże seniorów UTW

Podróże seniorów UTW

  • 21 maja 2024
Okres letni to najlepsza pora dla studentów UTW na zwiedzanie różnych zakątków Polski. Wszyscy seniorzy wyrazili chęć poznania Pojezierza łęczyńsko- włodawskiego, est to bowiem prawdziwy raj dla spragnionych aktywnego spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Można tu nie tylko zażywać spacerów i kąpieli w jeziorze.
W ROCZNICĘ KONSTYTUCJI

W ROCZNICĘ KONSTYTUCJI

  • 08 maja 2024
Dla uczczenia 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, jako wiekopomnego aktu odrodzenia narodowego, zostały zorganizowane uroczystości patriotyczno-religijne. Tegoroczne obchody rozpoczął program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, który odbył się na stopniach ołtarza polowego na placu przykościelnym Sanktuarium ZNMP. Utwory wokalne, poetyckie i kwestie narracyjne stanowiły wprowadzenie w temat obchodów i stwarzały klimat uroczystości, które następnie pogłębił i rozszerzył burmistrz miasta Wojciech Żukowski.
DZIEŃ FLAGI

DZIEŃ FLAGI

  • 08 maja 2024
Podniesienie flagi narodowej na maszt przed Urzędem Miasta przez poczet sztandarowy JS2019, odbywające się przy dźwiękach hymnu wykonanego przez Dętą Orkiestrę OSP zainaugurowało tegoroczne obchody Dnia Flagi RP. W uroczystości przebiegającej przed d. Sejmikiem Powiatowym obok burmistrza Wojciecha Żukowskiego, jego zastępcy Renaty Miziuk, radnych Rady Miejskiej i Rady Powiatu wraz z wicestarostą Jarosławem Korzeniem, uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych z pocztami sztandarowymi, harcerze, zuchy, liczne grupy przedszkolaków i mieszkańcy miasta
XIX Kiermasz Ekologiczny

XIX Kiermasz Ekologiczny

1 maja w Parku Miejskim odbył się XIX Kiermasz Ekologiczny i towarzyszący mu Powiatowy Konkurs Piosenki Turystycznej, Ekologicznej i Harcerskiej.
X DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

X DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Tegoroczną jubileuszową edycję Dnia Świadomości Autyzmu zainaugurowała msza św. w intencji osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin odprawiona w kościele NSJ przez ks. proboszcza Jerzego Sopla. Oprawę artystyczną nabożeństwa stanowiły występy zespołu artystycznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka, zaś kapłan w treści wygłoszonej homilii z całą mocą podkreślił nie tylko wartości moralne zorganizowanej imprezy, ale wskazał także na unikalne talenty autystów i możliwości wyzwolenia tychże w działalności integracyjnej we współpracy z rówieśnikami, społeczeństwem, jak i wynikającymi stąd inicjatywami wsparcia.
Centrum Aktywizacji Seniorów otwarte!

Centrum Aktywizacji Seniorów otwarte!

Dzień 25 kwietnia br. stanowić będzie datę szczególną, wyjątkową i pamiętną dla środowiska tomaszowskich seniorów, a to za sprawą otwarcia i oficjalnego oddania do użytku Centrum Aktywności Seniorów zlokalizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tradycyjnym zwyczajem przy tego typu uroczystościach przed wejściem do Centrum została przecięta symboliczna wstęga przez burmistrza Wojciecha Żukowskiego, ks. dra Jarosława Przytułę, Karola Kosiackiego- przewodniczącego Rady Seniorów, Jadwigę Krawczyk kier. Grupy z Fantazją, Jadwigę Skawińską kier Filii UTW, Romanę Chmiel reprezentującą Klub Seniora LTM+ i Andrzeja Dziubę, prezesa PSD.