O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
ODZYSKAŁ PORTFEL DZIĘKI OBYWATELSKIEJ POSTAWIE 41-LATKI

ODZYSKAŁ PORTFEL DZIĘKI OBYWATELSKIEJ POSTAWIE 41-LATKI

Godną pochwały postawą wykazała się 41-letnia tomaszowianka, która na jednym z parkingów na terenie miasta znalazła portfel z zawartością i przyniosła go do tomaszowskiej komendy. 55-letni właściciel portfela, dzięki obywatelskiej postawie odzyskał już swoją zgubę.

9 marca popołudniu do tomaszowskiej komendy policji zgłosiła się 41-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego. Kobieta poinformowała dyżurnego, że na parkingu samochodowym przy ulicy Królewskiej w Tomaszowie Lubelskim znalazła portfel koloru czarnego z zawartością. Policjanci skontaktowali się z właścicielem portfela, którym okazał się 55-letni mieszkaniec gminy Rachanie. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia odebrał swoją zgubę z komendy.

Tomaszowianka swoją postawą zasłużyła na pochwałę. Dzięki uczciwości, zgubione rzeczy szybko wróciły do swojej właściciela.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska KPP Tomaszów Lubelski