O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Święto Pań w Klubie LTM+

Święto Pań w Klubie LTM+

Środa 8 marca w Klubie Seniora LTM+ odbiegała od zwykłego porządku zajęć, a przede wszystkim atmosfery panującej tu na co dzień, bo dzień ten był w całości podporządkowany obchodom Międzynarodowego Dnia Kobiet.
Święto zapoczątkowała wizyta dyrektora MOPS Adama Skorniewskiego wraz z pracownikami, składającymi okazjonalne życzenia, kwiaty i całusy wszystkim seniorkom. Zaowocowało to wytworzeniem wyjątkowo miłej i serdecznej atmosfery, pogłębione dodatkowo przez piękny gest Jerzego Bronikowskiego, który prywatnie od siebie ufundował paniom do otrzymanych tulipanów dodatkowe goździki, zaś panowie seniorzy – słodycze. Odświętną atmosferę budowały także występy zorganizowanego ad ’hoc zespołu instrumentalnego oraz solisty – wokalisty Adama Stępory wspomaganego chóralnym śpiewem uczestników święta.
Należy zauważyć, że obchodzone święto pań w Klubie LTM+ odbywało się na tle działalności promocyjnej i reklamowej pani Marleny Zdybel i Moniki Witkowskiej, które w tzw. międzyczasie poddały wyjątkowo miłej i udanej kilkugodzinnej metamorfozie trzy wylosowane seniorki, a to: Barbarę Stęporę, Bogusławę Has i Grażynę Iwanicką. Efekty z zakresu kosmetologii estetycznej i fryzjerstwa były wręcz rewelacyjne, co ilustrują załączone fotografie wykonane przed i po zabiegach.
Dodać też trzeba, że czas przeznaczony na uczczenie seniorek Klubu LTM+ obfitował w wiele atrakcyjnych form, bo i muzykę, wiersze, pieśni z nowymi okolicznościowymi tekstami autorstwa p. Romy podłożonymi do popularnych melodii, nie mówiąc już o płynących z serca życzeniach dedykowanych przez panów. Przebieg święta pań w Klubie potwierdza fakt, że wśród jego członków jest wiele osób utalentowanych artystycznie, dysponujących niewykorzystanym potencjałem twórczym.