O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
II Roztoczański Zjazd Motocyklowy

II Roztoczański Zjazd Motocyklowy

26 sierpnia Tomaszów Lubelski stał się Roztoczańską Stolicą Motocyklową. Po raz drugi został zorganizowany Roztoczański Zjazd Motocykli, a na zaproszenie odpowiedziało kilkudziesięciu miłośników motoryzacji.

Uczestnicy wydarzenia wspólnie przejechali ulicami miasta, by dojechać do Parku Miejskiego, gdzie czekały na nich liczne atrakcje, między innymi darmowa grochówka, konkursy, zabawy, a także koncerty. Niestety ze względu na nawałnicę koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Nadmiar, został przeniesiony na następny dzień. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy Zjazdu wspominają wydarzenie z radością i satysfakcją. Zostali także wyłonieni laureaci na "Najładniejszy motocykl", "Najbardziej oryginalny motocykl" oraz na "Najlepszą ekipę". Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i statuetki. II Roztoczański Zjazd Motocyklowy został zorganizowany przez Tomaszowski Dom Kultury i już teraz dyrektor TDK, Dariusz Krech, zapowiada kontynuację spotkania w przyszłym roku zapewniając, że będzie to już cykliczna impreza. Zarówno na uczestników II RZM oraz wszystkich mieszkańców miasta czekała także niespodzianka w postaci Strefy Foto. Było to miejsce specjalnie przygotowane przez pracowników Tomaszowskiego Domu Kultury do wykonania pamiątkowego zdjęcia promującego miasto.

Wydarzenie sponsorowane było przez PGE Dystrybucja SA., Hotel IBIS, PGKiM Tomaszów Lubelski, Żabka 81, a także Bank Spółdzielczy w Tomaszowie Lubelskim. Nieustanne i najważniejsze wsparcie TDK uzyskał od Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski, Wojciecha Żukowskiego.