O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Narodowe Czytanie w przedszkolu

Narodowe Czytanie w przedszkolu

Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim wzięło udział w Narodowym Czytaniu, akcji odbywającej się pod Patronatem Pary Prezydenckiej.
Do czytania lektury "Nad Niemnem" zaproszone były władze miasta, na czele z Burmistrzem Tomaszowa Lubelskiego, Wojciechem Żukowskim, Przewodniczącą Rady Miasta Moniką Pikułą oraz Zastępcą Burmistrza Renatą Miziuk, a także dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lubelskim, Jacek Pawłucki, dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury, Dariusz Krech, Naczelnik Wydziału Oświaty, Zbigniew Kuczyński, Sekretarz Miasta Monika Teterycz, Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Tomaszowie Lubelskim Elżbieta Rafalska, a także nauczyciele przedszkola na czele z dyrektor jednostki Małgorzatą Sidorowicz. Mimo trudnej lektury jaką jest "Nad Niemnem" dzieci z uwagą słuchały czytanych fragmentów, a także odpowiadały na zadawane pytania. Całość zwieńczył wspólny taniec. Jest to pierwsze przedszkole w mieście, które podjęło inicjatywę Narodowego Czytania w Tomaszowie Lubelskim. Przypominamy, że już 8 września o godzinie 10:00 w Parku Miejskim w Tomaszowie odbędzie się Narodowe Czytanie, które w tym roku obejmuje wyjątkową pozycję jaką jest "Nad Niemnem". Zapraszamy także do obejrzenia obszernej fotogalerii z wydarzenia