O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Groźne wypadki

Groźne wypadki

Miniony tydzień w powiecie tomaszowskim minął pod znakiem poważnych wypadków i kolizji w ruchu drogowym.

Między 19 a 24 października  na terenie powiatu doszło do serii wypadków w wyniku których jedna osoba poniosła śmierć, 6 zostało rannych, w tym dwoje dzieci. 
19 października w miejscowości Czartowczyk (gm. Tyszowce), doszło do zderzenia samochodu osobowego z tirem. 
22 października w Wierszczycy (gm. Jarczów) 26-latek uderzył w drzewo, 23 października w gminie Łaszczów (w Dobużku) doszło do wypadku, w wyniku którego zginął 27-letni mężczyzna. 
24 października w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Tego samego dnia w Poturzynie (gm. Telatyn) samochód osobowy marki Volvo zjechał ze skrzyżowania wjeżdżając na prywatną posesję zderzając się z zaparkowanym tam samochodem marki Daihatsu. 
Zarówno funkcjonariusze policji jak i straży pożarnej apelują o zachowanie rozwagi na drogach. Niebawem ruch będzie wzmożony ze względu na zbliżające się święto Wszystkich Świętych. Zadbajmy o to, by wyjazdy nie skończyły się dla nas tragicznie.