O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
"Dziadek do orzechów" dla Tomaszowskich szkół

"Dziadek do orzechów" dla Tomaszowskich szkół

"Dziadek do orzechów" to wyjątkowy spektakl, którego widzami wieczorem będą dorośli mieszkańcy naszego miasta. Jednak już przed południem młodsi widzowie, uczniowie tomaszowskich szkół mogli obejrzeć to przepiękne widowisko. Aby tak zwana "kultura wysoka" stała się bardziej dostępna także dla najmłodszych Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski, dzięki owocnej współpracy z Dyrektorem Tomaszowskiego Domu Kultury Dariusz Krech wsparł inicjatywę, dofinansowując w 50% dzieciom z tomaszowskich szkół bilety na spektakl.
Dziękujemy w imieniu dzieci, które z fascynacją oglądały "Dziadka do orzechów". Dziewczynki teraz marzą, by być baletnicami. A chłopcy? Chłopcy o marzeniach nie opowiadali. Zbyt wielu zdjęć nie podsyłamy, by nie zdradzić piękna spektaklu.