O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Dni Tomaszowa Lubelskiego
Ważna wiadomość

Dni Tomaszowa Lubelskiego

Finał Dni Tomaszowa Lubelskiego odbył się 2 czerwca 2024 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia, podczas których wystąpiły takie zespoły jak Event Band oraz Amelia Puchalska, Zesół z Gdyni Mitra oraz Another Pink Floyd.
Koncerty zgromadziły miłośników muzyki rockowej i folkowej nie tylko z Tomaszowa, ale i okolic. Zespół Mitra zaprezentował muzykę rock-folk, która przedstawiała zarówno autorskie utwory, jak i covery znanych wykonawców. Another Pink Floyd zabrał widzów w podróż sentymentalną do piosenek Pink Floyd, które znane są przynajmniej trzem pokoleniom. Niezwykłe wrażenie zrobiły efekty wizualne, które na odbiorcach zrobiły ogromne wrażenie. Przed koncertami finałowymi dzieci mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, takie jak puszczanie baniek czy też piana party.
Dni Tomaszowa  w rzeczywistości trwały od 24 maja aż do 2 czerwca. W tym czasie w Tomaszowie Lubelskim pojawiły się foodtrucki, dzieci miały możliwość kreatywnego wyrażenia swoich uczuć na Rynku Miejskim poprzez malowanie kredą, odbył się koncert Zespołu Folklorystycznego Roztocze,  Tomaszowskiej Orkiestry Dętej OSP stanowiącej benefis mjr. Bogdana Pałczyńskiego, koncert chwały w wykonaniu Krasnobrodzkiego Gospel z okazji Bożego Ciała, CM Tryton "Muzyczna podróż w czasie". Mieszkańcy Tomaszowa skorzystali także z takich widowisk jak pokaz laserowy, fireshow czy Holi Festival. Ci, którzy chcieli przeżyć przygodę życia skorzystali z propozycji survivalu przygotowanego przez Partyzantów Lubelszczyzny. Miłośnicy sztuki mogli przez cały tydzień podziwiać na holu TDK wystawę amatora malarstwa, Ryszarda Baranowskiego. dodatkowo na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Puchar Lubelszczyzny – Ogólnopolskie Zawody dla Dzieci w jeździe szybkiej na wrotkach, III Grand Prix w Pływaniu z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów i Puchar Starosty Tomaszowa Lubelskiego oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w jeździe szybkiej na wrotkach. Biblioteka Miejska w Tomaszowie Lubelskim zaproponowała mieszkańcom Tomaszowa Lubelskiego warsztaty tkackie, grę terenową, występ kabaretu "Aluzja" oraz zespołu muzycznego seniorów. 
Dni Tomaszowa Lubelskiego 2024 przeszły do historii, ale plany na przyszły rok już się kształtują na nowo.