O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Meble
Z czajni zniknęły reklamy!

Z czajni zniknęły reklamy!

Zdaniem Wojewódzkiego Lubelskiego Konserwatora Zabytków jest duża szansa na remont i przywrócenie funkcji użytkowej herbaciarni. Na pewno już nie szpeci!
Dzisiaj na początek dnia - dobra informacja . Rozmowy - jak wspominałem w jednym z poprzednich postów (9 września) - bardzo konstruktywne ze współwłaścicielami czajni/herbaciarni w Tomaszowie Lubelskim, przy udziale Burmistrza Tomaszowa L. Pana Wojciecha Żukowskiego - przyniosły efekty.
Pierwszym z nich jest usunięcie z elewacji tego zabytkowego budynku, banerów reklamowych (zdjęcia przesłane przez Pana Burmistrza).
Drugi efekt - to osiągnięte przez współwłaścicieli - porozumienie w kwestii sprzedaży udziałów w nieruchomości, na rzecz jednego z nich. Takie rozwiązanie ułatwi w przyszłości współpracę (bo na nią bardzo liczę) w sprawie podjęcia prac konserwatorskich przy tym zabytku i przywrócenia mu funkcji użytkowej.
Za: LWKZ