Dyskoteka lat '70
- Aktualności
- 20 sierpnia 2025
- 386
W Tomaszowskim Domu Kultury 16 sierpnia odbyła się dyskoteka jak za dawnych lat w konwencji lat '70.
W Tomaszowskim Domu Kultury tradycją były dyskoteki, które organizowane były w sali klubowej TDK. Wielu mieszkańców miasta wspominało te imprezy z ogromnym sentymentem. Z racji jubileuszu 60-lecia Tomaszowskiego Domu Kultury zorganizowana została dyskoteka w stylu lat 70. 16 sierpnia na wydarzenie przybyli zarówno młodzi jak i starsi przebrani w stroje tamtych lat bawili się do późnych godzin nocnych przy muzyce puszczanej z głośników DJ Leszka.
W ramach dyskoteki została zorganizowana także zbiórka na rzecz Laury Kuśmierczuk, podopiecznej Fundacji Parasol Roztocza. Dziewczynka została objęta wsparciem przez TDK i z okazji jubileuszu 60-lecia. Z tej racji podczas kilku jubileuszowych imprez zbierane są pieniądze na leczenie dziewczynki. Podczas dyskoteki udało się zebrać 2813,47 zł.
Czy dyskoteki staną się imprezą cykliczną? Organizatorzy rozważają tę opcję ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców miasta i okolic.
W ramach dyskoteki została zorganizowana także zbiórka na rzecz Laury Kuśmierczuk, podopiecznej Fundacji Parasol Roztocza. Dziewczynka została objęta wsparciem przez TDK i z okazji jubileuszu 60-lecia. Z tej racji podczas kilku jubileuszowych imprez zbierane są pieniądze na leczenie dziewczynki. Podczas dyskoteki udało się zebrać 2813,47 zł.
Czy dyskoteki staną się imprezą cykliczną? Organizatorzy rozważają tę opcję ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców miasta i okolic.
































