O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Meble
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG w Hrebennem, zatrzymali nielegalnego migranta z Maroka.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG w Hrebennem, zatrzymali nielegalnego migranta z Maroka.

19 września br. Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po otrzymaniu informacji od Służb Granicznych Ukrainy o ujawnieniu śladów wskazujących na możliwości przekroczenia przez jedną osobę granicy z Ukrainy do Polski, w rejonie Placówki SG w Hrebennem, natychmiast skierowali patrol we wskazane miejsce

W wyniku podjętych czynności służbowych z użyciem psa służbowego "Dora" funkcjonariusze zatrzymali cudzoziemca, który pieszo przekroczył granicę z terytorium Ukrainy do Polski. Zatrzymany to 25-letni obywatel Maroka, który nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających go do pobytu na terytorium Polski. Mężczyzna, po przeprowadzeniu wobec niego czynności administracyjnych, został przekazany stronie ukraińskiej w ramach readmisji uproszczonej.

 

Źródło: www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl