O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Lubelskie
Odważnie głosić Ewangelię Boga

Odważnie głosić Ewangelię Boga

"Odważnie głosić Ewangelię Boga" - to hasło tegorocznej edycji Tygodnia Biblijnego. MBP, we współpracy z parafią ZNMP oraz Urzędem Miasta W Tomaszowie Lubelskim jak co roku zorganizowała Maraton Biblijny: kilkugodzinne czytanie Pisma Świętego non-stop. 110 mieszkańców miasta lub ludzi blisko z nim związanych, w skupieniu czytało kolejne księgi Biblii tak, by za kilka lat przeczytać całą. Uroczystość rozpoczął ks. dr Jarosław Przytuła, opatrując wstępem to wydarzenie, a zakończył dyrektor MBP Jacek Pawłucki, dziękując wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia.