O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Meble
WPADŁ, BO SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

WPADŁ, BO SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

29-latek kierujący peugeotem, w nocy dachował a po wszystkim wrócił do domu piechotą. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny w bazie Krajowego Systemu Informacji Policji, gdzie okazało się, że jest również poszukiwany przez Komendę Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim. W związku z tym, że był nietrzeźwy, dzisiaj zostaną wykonane z nim dalsze czynności.

Wczoraj na stanowisko dowodzenia zadzwoniła osoba, która poinformowała, że w miejscowości Podlodów, kołami do góry leży peugeot w przydrożnym rowie. Policjanci szybko ustalili właściciela pojazdu, ponadto okazało się, że 29-latek jest poszukiwany przez Komendę Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim. Mundurowi zastali 29-latka w miejscu zamieszkania, który potwierdził, iż w nocy jechał samochodem i nagle wybiegła mu sarna, gdzie w skutek gwałtownego hamowania wpadł w poślizg, dachował i wpadł do rowu. Ponieważ nic mu się nie stało to piechotą poszedł do domu.

Podczas rozmowy funkcjonariusze wyczuli silna woń alkoholu. Po zatrzymaniu już na komendzie mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w celu przeprowadzenia retrospekcji. Teraz biegły stwierdzi czy w czasie zdarzenia drogowego mężczyzna był pijany. Dzisiaj po wytrzeźwieniu zostaną przeprowadzone czynności procesowe z 29-latkiem mieszkańcem gminy Tyszowce.

starszy aspirant Agnieszka Leszek