O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Strzelali po przerwie. Kłos Chełm - Tomasovia 0:4

Strzelali po przerwie. Kłos Chełm - Tomasovia 0:4

Spotkanie ligowe w ramach XII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi rozegrali dzisiaj piłkarze Tomasovii. Podopieczni trenera Pawła Babiarza w Rożdżałowie zmierzyli się z zajmującym 10 miejsce w ligowej tabeli Kłosem. Gospodarze w ramach obecnego sezonu 2020/21 rozegrali dotychczas 5 spotkań na własnym boisku, z czego 1 wygrali, a dwa mecze zakończyły się remisami i tyle samo porażkami. Nic więc dziwnego, że zdecydowanym faworytem byli liderujący w tabeli tomaszowianie.

Od pierwszego gwizdka arbitra inicjatywa należała do piłkarzy Tomasovii, jednak przy broniącym się całym zespołem na własnej połowie Kłosie tomaszowianie  nie zdołali zdobyć ani jednego gola, więc do przerwy był bezbramkowy remis.  Drugie czterdzieści pięć minut rozpoczęło się od jeszcze bardziej zdecydowanych ataków i trzech dobrych okazji, jakie miał Karol Karólak, ale tym razem pomocnik naszego zespołu nie zdobył gola. Na pierwsze trafienie było trzeba poczekać do 60 min meczu, gdy piłkę z rzutu wolnego w pole karne wrzucił Michał Skiba wprost do kapitana zespołu Damiana Szuty, a ten skierował ją do bramki Kłosa. Kolejne gole Tomasovia zdobywała w ostatnich dziesięciu minutach meczu. W 81 i 84 min arbiter meczu podyktował dwa rzuty karne dla "niebiesko-białych" , które na gole zamienił Marcin Żurawski, a strzelanie do bramki Kłosa w 89 min zakończył Jakub Witkowski. Tym samym Tomasovia odniosła jedenaste zwycięstwo ligowe. 

 

Kłos Chełm - Tomasovia 0:4 (0:0)

bramki: Żurawski 81', 84' (obie z rzutów karnych), D.Szuta 60', Witkowski 89'

 

Tomasovia: Bartoszyk - Żurawski, Chmura, Zozulia, Pleskacz (84' Błajda) - Karólak (80' Witkowski), Skiba, Słotwiński (62' Smoła), Dorosz, D.Szuta - J.Szuta (85' Sałamacha) 

 

Żółte kartki: Rak, Krawiec - Pleskacz

 

Sędzia: Patryk Zielant (Biała Podlaska)

 

Widzów: 50

 

źródło: http://tomasovia.naszosir.pl/