O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Rowery skradzione w Niemczech odzyskano w Hrebennem

Rowery skradzione w Niemczech odzyskano w Hrebennem

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, udaremnili wywóz z Polski skradzionych rowerów o wartości 10 tys. zł. W niedzielę 11 października br., na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem w trakcie prowadzonych działań związanych z kontrolą legalności pochodzenia pojazdów, funkcjonariusze SG zatrzymali dwa rowery, wobec których zaistniało uzasadnione podejrzenie, iż pochodzą one z przestępstwa.

Podczas dokonywanych sprawdzeń funkcjonariusze ustalili, iż rowery zostały skradzione na terytorium Niemiec. Szacunkowa wartość zabezpieczonych jednośladów wyniosła 10 tys. zł. Do sprawy zatrzymano dwóch obywateli Ukrainy, którzy chcieli wywieźć kradzione rowery w przestrzeniach ładunkowych swoich pojazdów. Zatrzymane osoby oraz odzyskane pojazdy przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 10 mln zł.