O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W PRACY

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W PRACY

Policjanci wraz z Państwową Inspekcją Pracy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Wypadek miał miejsce podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Staszica w Tomaszowie Lubelskim. Ze wstępnych ustaleń wynika,z że w trakcie obsługiwania kompresora hydraulicznego 47-letni mieszkaniec Bytomia doznał uszkodzenia dłoni po tym, jak dotknął ręką wirnika w chłodnicy silnika . Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci wraz z Państwową Inspekcją Pracy przy udziale technika kryminalistyki oraz pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

starszy aspirant Agnieszka Leszek

Źródło: http://tomaszow-lubelski.lubelska.policja.gov.pl/