O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Tomaszowscy liderzy innowacyjności

Tomaszowscy liderzy innowacyjności

Spektakularnym sukcesem zakończył się udział tomaszowskich przedsiębiorców w IV edycji konkursu pt. „Liderzy innowacyjności”, zorganizowanym przez samorząd województwa lubelskiego.
 Laureaci konkursu zastali wybrani w drodze głosowania przez internautów, którzy wskazali swe preferencje na fejsbukowym profilu Lubelskie Fundusze Europejskie.W kategorii „energetyka niskoemisyjna” zwyciężyła tomaszowska spółka „B4 Bartecki’, uzyskując najwięcej głosów, za zrealizowany już „Projekt przebudowy i rozbudowy hotelu Laureat wraz z miejscami postojowymi, infrastrukturą techniczną i towarzyszącą”. Dzięki działaniom podjętym przez Spółkę, w centrum miasta powstał nowoczesny, efektowny obiekt markowego hotelu Ibis Styles, który stał się elementem międzynarodowej grupy Orbis AccorHotel.
                  Z kolei w kategorii „biogospodarka” internauci wyróżnili firmę Antex II Sp. z oo. z Lubyczy Królewskiej, która wdrożyła projekt pt. „Uruchomienie produkcji innowacyjnej mieszanki drogowej”. Mieszanka ta z powodzeniem zastępuje zarówno dotychczas stosowaną warstwę kruszywa i bitumiczną drogi jako podbudowę warstwy ścieralnej. Projekt ten wnosi ewidentne oszczędności kosztów w budownictwie drogowym, wprowadzając do produkcji mieszanki odpady, przez co też ma charakter ekologiczny.