O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Tomaszowski basen cieszy się powodzeniem

Tomaszowski basen cieszy się powodzeniem

Otwarty 17 lipca basen cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem nie tylko mieszkańców Tomaszowa, ale także gości. Znakomicie zaprojektowana część rekreacyjna kusi nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Powodzeniem cieszą się trzy kaskady o olbrzymiej sile strumienia, podwodne masażery na dolną część kręgosłupa, leżanki masujące czy tzw. dzika rzeka. Zwykle zajęte są dwa jaccuzi, które zachęcają do wypoczynku. Trochę zimniejsza, co oczywiste, jest woda w części pływackiej, gdzie zwykle albo znajdziemy wolny tor dla siebie, albo będziemy go dzielić z najwyżej jedną osobą. Pomimo wysokich temperatur również sauna fińska znalazła uznanie i popularność wśród tomaszowian. Tutaj niestety potrzebna jest jeszcze edukacja, bo większość nie stosuje się do regulaminu, nakazującego siadać wyłącznie na ręczniku, podłożonym również pod stopy, pozostawianiem klapek przed wejściem, i- oczywiście, obowiązkowym prysznicu przed i po skorzystaniu z sauny. Opłata dla osoby dorosłej (10zł/godz.) wydaje się być atrakcyjna, zwłaszcza, że przewidziano także szereg zniżek, m.in. dla dzieci, młodzieży, rodzin czy emerytów.