O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Reaktywacja Klubu Seniora PCK

Reaktywacja Klubu Seniora PCK

Po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią, tomaszowski Klub Seniora PCK przy ul. Tadeusza Kościuszki, uzyskał zgodę Ministerstwa Zdrowia i Polityki Społecznej na reaktywację, po spełnieniu licznych obostrzeń sanitarnych.
Pierwsze zajęcia po tak długim okresie zawieszenia dotychczasowej aktywności odbyły się 9 lutego, obejmując swą tematyką muzykę i śpiew a poprzedziła je gorąca i krytyczna dyskusja klubowiczów na temat serialu o Osieckiej oraz o aborcji. Ponadto kierownik Klubu, Piotr Gruszecki, zapoznał uczestników z aktualnym programem zajęć na cały miesiąc, eksponując ich różnorodność tematyczną, przewidującą m.in. samoobronę, spotkania z psychologiem i dietetykiem oraz prawnikiem, rękodzieło artystyczne, zajęcia taneczne, zespołowy nordic walking połączony z integracyjnym ogniskiem i „tłustym czwartkiem”.
             Ogół seniorów z uznaniem i radością przyjął ponowne przywrócenie działalności Klubu, podkreślając przy tej okazji znaczenie funkcjonowania w jego ramach wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.