O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Policyjne Walentynki w powiecie tomaszowskim. Funkcjonariusze przypominali o bezpieczeństwie na drodze

Policyjne Walentynki w powiecie tomaszowskim. Funkcjonariusze przypominali o bezpieczeństwie na drodze

14 lutego obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji tomaszowscy policjanci rozdawali serduszka, które miały przypominać o odpowiednim zachowaniu na drodze. A wszystko po to, aby bezpiecznie dojechać do swojej drugiej połówki.

Policjanci  Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim wykorzystali walentynki do promocji bezpieczeństwa na drodze. Zwracali uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych i apelowali do kierowców o rozwagę, ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych i atmosferycznych. Działania te miały również na celu uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych. Mundurowi rozdawali odblaski oraz serduszka antystresowe.

 

starszy aspirant Agnieszka Lesze