O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
„Moja walka z COVIDEM”

„Moja walka z COVIDEM”

W ostatnich dniach lutego ukazała się debiutancka książka pani Grażyny Nowosad z Tomaszowa Lubelskiego zatytułowana „Moja walka z COVIDEM. Opowieść nie tylko o chorobie”.

Ma ona formę dziennika, na który składają się zapiski dotyczące doświadczeń autorki z czasu zachorowania naCOVID-19 oraz z okresu rekonwalescencji. Książkę autorka oparła na faktach, ale niektóre zdarzenia i postacie nie są w pełni prawdziwe, więc prawda przeplata się tu z fikcją literacką. Oprócz opisu przeżyć związanych z chorobą umieszcza także przepisy kulinarne na ulubione potrawy przygotowywane w opisywanym okresie. Znajdują się tu także, czytane w czasie choroby i walki o powrót do pełnego zdrowia, wiersze pani Elżbiety Krech. W swoim dzienniku pani Grażyna Nowosad wspomina też podróże, których ilustracją są piękne, kolorowe zdjęcia. Uzyskane ze sprzedaży środki finansowe autorka chce przeznaczyć na dalsze leczenie i rehabilitację.

Cena książki z przesyłką to 32,60 zł.

Zamówienia oraz ewentualne zapytania do autorki należy kierować na adres e-mail nowosadgrazyna@op.pl.