O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Wypadek przy wycince drzew

Wypadek przy wycince drzew

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do którego doszło w sobotę w miejscowości Bełżec. Podczas wykonywania prac związanych z przycinaniem drzew 51-latek został uderzony przez spadającą gałąź. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

W sobotę w godzinach południowych dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Bełżec doszło do wypadku podczas pracy na wysokościach.  

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, że 51-letni mieszkaniec gminy Bełżec, podczas wykonywania prac związanych z przycinaniem drzew, został uderzony przez spadającą gałąź. W wyniku tego stracił równowagę i spadł z podestu zwyżki której był operatorem. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Od 51-latka pobrano krew do badania stanu trzeźwości.

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas prac związanych z wycinką i przycinaniem drzew.

starszy sierżant Małgorzata Pawłowska
KPP Tomaszów Lubelski