O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
"Fit My Day" pomaga Powstańcom

"Fit My Day" pomaga Powstańcom

Tomaszowska firma oferująca catering Dietetyczny "Fit My Day" skontaktowała się z Domem Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22. Jest to odpowiedź na apel znanego dziennikarza Filipa Chajzera o pomoc dla Powstańców. Po ustaleniach firma z Tomaszowa przekazała specjalne i zdrowe posiłki dla seniorów.
"Poznajcie tych Super ludzi z Tomaszowa Lubelskiego 👏 po moim poście sprzed 3 dni na temat pomocy Powstańcom cały zespół 
Fit My Day Catering Dietetyczny zdecydował, że trzeba działać!....W czasach, kiedy wszystkim jest ciężko - Wy pokazujecie, że jeśli nasze państwo nie może (to jest jakiś dramat) to my możemy! Pięknie dziękuję Wszystkim, którzy wsparli Dom Powstańców. Zakupy, leki, rehabilitacja, tym ludziom się to należy. Brawo WY!"
Tymi słowami Filip Chajzer wyraził podziw dla pracowników "Fit My Day" na znanym portalu społecznościowym.