O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Okaż serce potrzebującym i naturze

Okaż serce potrzebującym i naturze

Kilka dni temu na tomaszowskim rynku został ustawiony pojemnik na zakrętki, w estetycznej formie serduszek. Jest już niemal w połowie wypełniony - pomysł był strzałem w dziesiątkę i cieszy się poparciem mieszkańców.
W zamyśle PGKiM Sp. z o. o. oddziaływanie pojemnika jest wieloaspektowe. Ma on propagować rozwijanie segregacji odpadów, które po zebraniu zostaną poddane recyklingowi, zaś z drugiej strony będzie to stanowić formę wsparcia dla potrzebujących osób. Poparcie mieszkańców miasta wyrażające się w zbiórce, zaowocuje także indywidualnym uświadomieniem każdego z nas, że mamy osobisty wpływ na ochronę środowiska. Zwraca uwagę niezwykle trafna lokalizacja pojemnika, jako że przez cały dzień prowadzi tędy stałe przejście pieszych a czerwona barwa serduszek przyciąga wzrok.
         Do pojemnika wrzucamy czyste zakrętki różnych kształtów i kolorów, zarówno z napojów i produktów spożywczych, jak i pojemników chemii gospodarczej. Zachęcamy do udziału w tej pożytecznej akcji zorganizowanej przez Burmistrza miasta Wojciecha Żukowskiego oraz PGKiM Sp. z o.o.