O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Tomaszów miasto lidera

Tomaszów miasto lidera

W niedzielę 16 sierpnia czwarte spotkanie ligowe rozegrali piłkarze Tomasovii. Podopieczni trenera Pawła Babiarza wystąpili w Bychawie, gdzie na tamtejszym stadionie zmierzyli się z miejscowym Granitem.

Historia spotkań pomiędzy obiema ekipami jest bardzo krótka, ponieważ do tej pory, tylko raz doszło do starcia o ligowe punkty i było to w poprzednim sezonie na stadionie w Tomaszowie Lubelskim, gdzie po bardzo trudnym meczu tomaszowianie wygrali 2:1. Wybierając się do Bychawy szkoleniowiec i piłkarze naszego zespołu zdawali sobie znakomicie sprawę z tego, jak ciężkie czeka ich zadanie, by zdobyć kolejne trzy punkty z rywalem, który tak jak nasz zespół typowany jest do awansu do grupy mistrzowskiej. Podkreślić trzeba, iż miejscowi rzadko przegrywają przed własnymi kibicami. Ostatni raz przytrafiło im się to w meczu z Lewartem Lubartów 22 września 2019 r. Nie zmienia to jednak faktu, że celem naszego zespołu przed tym pojedynkiem było zwycięstwo, które dawało utrzymanie pozycji lidera w ligowej tabeli. Piłkarze Tomasovii ponownie nie zawiedli swoich kibiców i po trudnym, oraz ciężkim boju odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo tym razem 2:0. 

Po zwycięstwie w Bychawie tomaszowianie nadal zajmują  pozycję lidera i są jedynym zespołem w IV lidze gr. II z kompletem punktów. 

 

Granit Bychawa - Tomasovia 0:2 ( 0:1)

bramki: J.Szuta 26', D.Szuta 83

 

Tomasovia: Bartoszyk - Żurawski (80' Baran), Chmura, Zozulia, Pleskacz (70' Rojek) - Karólak (70' Smoła), Dorosz (85' Iwanicki),  Skiba, Słotwiński, D.Szuta - J.Szuta (78' Sałamacha)

 

Żółte kartki: Radziewicz, Szymala - J.Szuta, Pleskacz, Chmura 

 

Sędzia: Maciej Wieliczuk (Biała Podlaska)

 

Widzów: 250

 

źródło: tomasovia.naszosir.pl