O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Beniaminek bez szans w Tomaszowie. Tomasovia - Gryf Gmina Zamość 6:0

Beniaminek bez szans w Tomaszowie. Tomasovia - Gryf Gmina Zamość 6:0

W ramach V kolejki o mistrzostwo czwartej ligi lubelskiej gr. II piłkarze Tomasovii trzeci raz w tym sezonie wystąpili na własnym stadionie, mając za rywala beniaminka rozgrywek Gryf Gmina Zamość. Obie drużyny w walce o ligowe punkty spotkały się po raz pierwszy w historii, ponieważ piłkarze z Gminy Zamość we wcześniejszych sezonach występowali w niższych klasach rozgrywkowych.

Mimo że rywale przed tą kolejką zajmowali siódmą lokatę, a tomaszowianie jak wiemy zajmowali fotel lidera nikt nie zamierzał lekceważyć Gryfa, ponieważ już w tym sezonie zawodnicy trenera Romana Błonki pokazali sie z dobrej strony remisując, choćby w Żmudzi z silną w tym sezonie Victorią. 

 

Na szczęscie boisko pokazało, że Tomasovia była zdecydowanie lepsza i rozgromiła piłkarzy Gryfa 6:0. Wynik meczu mógł być jeszcze bardziej okazalszy, lecz tomaszowianie nie wykorzystali wielu dogodnych okazji w tym rzutu karnego , którego w 9 minucie nie wykorzystał Damian Szuta. 

 

Tomasovia - Gryf Gmina Zamość  6:0 (3:0)

bramki: Dorosz 30', Chmura 35', D.Szuta 40', Baran 58', Smoła 78', 87'

 

Tomasovia: Bartoszyk - Pleskacz, Chmura, Zozulia, Baran (84' Rojek) - Karólak (64' Sałamacha), Dorosz, Skiba, Słotwiński (69' Smoła), D.Szuta, - J.Szuta (67' Iwanicki)

 

Żółte kartki: D.Dębicki, Tomaszewski, Fidler (wszyscy Gryf)

 

Sędzia: Konrad Łukiewicz (Zamość)

 

Źródło: http://tomasovia.naszosir.pl/