O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
ZAATAKOWAŁ POLICJANTÓW NOŻEM PODCZAS INTERWENCJI. FUNKCJONARIUSZ UŻYŁ BRONI

ZAATAKOWAŁ POLICJANTÓW NOŻEM PODCZAS INTERWENCJI. FUNKCJONARIUSZ UŻYŁ BRONI

Powiat tomaszowski agresywny mężczyzna wybiegł z krzaków i ruszył z nożem na policjantów. Policjant broniąc swojego życia oddał w kierunku napastnika kilka strzałów z broni służbowej raniąc go w nogi. Napastnik z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim.

Do zdarzenia doszło dzisiaj  tuż po godzinie 6.00 w miejscowości Lubycza Królewska. Policjanci zostali powiadomieni o agresywnym mężczyźnie, który uciekł z domu wyskakując przez okno. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zostali zaatakowani przez agresora. 52-latek wybiegł z krzaków i ruszył z nożem w ich kierunku.  W celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie i zdrowie jeden z funkcjonariuszy użyli broni palnej. Napastnik został raniony w nogi.

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. W chwili obecnej trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim.