O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Lub Art Story – opowieść o tomaszowskim języku

Lub Art Story – opowieść o tomaszowskim języku

We wrześniu i październiku młodzież z 60 Tomaszowskiej Drużyny Harcerskiej „Per aspera ad astra” pod kierunkiem pani Anny Bartnickiej wzięła udział w projekcie „Lub Art Story”, w ramach którego odbyły się warsztaty językoznawcze, improwizacji teatralnej, tworzenia gier miejskich oraz zajęcia artystyczne prowadzone techniką szablonu i fototransferu.
Telefoniczny dyżur eksperta ZUS

Telefoniczny dyżur eksperta ZUS

ZUS zaprasza emerytów na dyżur telefoniczny eksperta o emeryturach dla osób z rocznika 1953. Będzie można dopytać o przeliczenie emerytury. Dyżur odbędzie się 29 października.
E - wizyty w ZUS

E - wizyty w ZUS

ZUS uruchamia e-wizyty. Klienci będą mogli skonsultować swoje sprawy z pracownikami ZUS podczas wideorozmowy.
Zarządzenie Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski

Zarządzenie Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski

Zarządzenie nr 104/2020 Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski z dnia 15 października 2020 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami miasta Tomaszów Lubelski na temat realizacji Budżetu Obywatelskiego Tomaszowa Lubelskiego na 2021 rok.
Jesienne porządki

Jesienne porządki

Burmistrz Miasta Tomaszowa Lubelskiego zaprasza mieszkańców miasta do udziału w organizowanej w dniach 23 – 30 października 2020 roku akcji porządkowania miasta pod hasłem „Jesienne porządki” (więcej w artykule).
Powszechny Spis Rolny

Powszechny Spis Rolny

“Powszechny Spis Rolny trwa od 1.09.2020 do 30.11.2020 r. Rolniku wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się online. Jest to najwygodniejsza dla Ciebie forma wypełnienia obowiązku spisowego.
BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE

"Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski informuje, że prowadzi uzupełniający nabór na instalacje OZE: panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły na pellet. Zainteresowani mogą zgłaszać się do Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski, pokój nr 20 oraz uzyskać informacje pod numerem telefonu 84 664 37 40 we 35."
KOMUNIKAT: Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tomaszowie Lubelskim

KOMUNIKAT: Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tomaszowie Lubelskim

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tomaszowie Lubelskim prosi o niezwłoczny kontakt osoby, które brały udział w ceremonii pogrzebowej w dniu 25.09.2020r. w godzinach od 16.00-22.00. w Domu Pogrzebowym Firmy Grzesików w Tomaszowie Lubelskim ul. Zamojska 28 oraz w dniu 26.09.2020r. w godzinach 10.00-13.30 i mieli bliski kontakt ( bez zastosowania środków ochrony osobistej) z rodziną zmarłej pod numerami telefonów: stacjonarny 84 664 44 78,79 kom. 607 667 133 alarmowy kom. 507 897 610
UWAGA KONKURS !!!

UWAGA KONKURS !!!

Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze ogłasza konkurs na LOGOTYP Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu logotypu Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze, który stanie się oficjalnym znakiem graficznym systemu identyfikacji wizualnej, powinien jednoznacznie kojarzyć się z Roztoczem jako krainą geograficzną oraz w syntetyczny sposób wyrażać działalność, charakter i aspiracje Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze. Prace należy składać do 5 października 2020 r. do godziny 15.30. (Ciąg dalszy wewnątrz artykułu)