O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Meble
Oprócz ludzi przewoził również narkotyki

Oprócz ludzi przewoził również narkotyki

Kryminalni na podstawie posiadanych informacji, zatrzymali do kontroli dwa busy, w jednym z nich podczas przeszukania ujawnili 23 gramy mefedronu. Ponadto w garażu właściciela busów zabezpieczono wyroby tytoniowe bez polskich oznaczeń skarbowych akcyzy.
Nielegalna uprawa za garażem

Nielegalna uprawa za garażem

32-latek z gminy Zamość został zatrzymany przez tomaszowskich kryminalnych. Usłyszał zarzut za uprawę konopi, za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Pożar ścierniska i maszyny wiertniczej

Pożar ścierniska i maszyny wiertniczej

W dniu 08.08.2020 r. dyżurny SK KP w Tomaszowie Lub. przyjął zgłoszenie o pożarze słomy na polu, na którym znajduje się maszyna wiertnicza.
Nielegalne przedmioty w aucie 33 -latka

Nielegalne przedmioty w aucie 33 -latka

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie blisko 50 gramów mefedronu. Poza środkami odurzającymi operacyjni zabezpieczyli pałkę szturmową i broń gazową. Mężczyzna został zatrzymany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Na rowerze z promilami

Na rowerze z promilami

Tylko wczoraj policjanci na terenie powiatu tomaszowskiego zatrzymali pięciu nietrzeźwych rowerzystów. Niechlubny rekordzista miał 2,5 promile alkoholu w organizmie. Pamiętajmy, pijani kierowcy i rowerzyści w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
UWAGA! PRÓBA OSZUSTWA!

UWAGA! PRÓBA OSZUSTWA!

W Internecie pojawiają się oferty sprzedaży bonów turystycznych. ZUS przestrzega klientów przed tego rodzaju transakcjami: są nielegalne! Oszuści proponują odstąpienie bonu turystycznego wartego 500 zł, za 400 zł – oczywiście, argumentując, że sami nie mogą go wykorzystać. Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze – przypomina Polska Organizacja Turystyczna oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czytaj dalej...

Tomaszowska Policja poszukuje właściciela roweru

Właściciela roweru, który został znaleziony w Tomaszowie Lubelskim w kompleksie leśnym „Siwa dolina”, zapraszamy po jego odbiór do budynku tomaszowskiej komendy. Rower został zabezpieczony przez mundurowych i można go odebrać z budynku tomaszowskiej komendy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.
Kraksa rowerzystów

Kraksa rowerzystów

3 sierpnia doszło w Tomaszowie do niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Kraszewskiego i Poniatowskiego.
Tomaszowscy mundurowi na tropie dilerów narkotyków

Tomaszowscy mundurowi na tropie dilerów narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Tomaszowie Lubelskim zatrzymali 18-latka, który miał przy sobie duże ilości narkotyków. Młody mężczyzna usiłował uciec, jednak został złapany. Odpowie za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków, a policja wnioskuje o tymczasowy areszt.