O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Kolejne sukcesy lekkoatletów Tomasovii

12 września  na Stadionie Miejskim w Lublinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których brali udział najlepsi lekkoatleci województwa lubelskiego i podlaskiego. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowani się zawodnicy TKS „Tomasovia” Tomaszów Lubelski. Bezkonkurencyjna w rzucie oszczepem okazała się Magdalena Kata, która z wynikiem 27,69 m zajęła I miejsce. Niewiele zabrakło jej również do podium w skoku wzwyż, ostatecznie z rekordem życiowym 1,45 m zajęła 4 miejsce. Kolejnym sukcesem było 2 miejsce Joanny Fus w skoku w dal z wynikiem 4,70 m. Ponadto w biegu na 1000 m Maciej Bartecki zajął  5 miejsce z wynikiem 3:03,14. Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.