O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Mistrzostwa Polski Senior - Jakuszyce

Mistrzostwa Polski Senior - Jakuszyce

W dniach 10-12 marca 2023 r. w Jakuszycach odbyły się Mistrzostwa Polski. W pierwszym dniu 10.03.2023 roku odbyły się Mistrzostwa Polski w Team Sprincie. W tej konkurencji wśród kobiet złoty medal otrzymał ,,team” z Tomaszowa Lubelskiego: Monika Skinder i Karolina Kuć.
W kolejnym dniu MPS 11.03.2023 roku odbyła się konkurencja sprint stylem klasycznym. Po raz siódmy z rzędu po zwycięstwie w kwalifikacjach Monika Skinder pewnie sięga po tytuł Mistrzyni Polski. Podczas tych zawodów odbyły się również Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, gdzie wysokie punktowane miejsca wywalczyli młodzieżowcy z klubu MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski. Monika Skinder zostaje Młodzieżową Mistrzynią a pozostali zawodnicy uzyskują miejsca : Anna Berezecka 6 m, Magdalena Kuśmierz 7 m, Natalia Kowalczuk 9 m, Jan Żółkiewski 4 m, Jakub Ferenc 5 m, Michał Gumieniak 6 m, Bartosz Cielniak 8 m i Dawid Nabrdalik 11 m.


Foto: W. Kołcun