O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Jechał 127 km/h w obszarze zabudowanym

Jechał 127 km/h w obszarze zabudowanym

Wysokim mandatem i utratą prawa jazdy na 3 miesiące zakończył jazdę 42-letni kierujący Audi. Mężczyzna jechał dziś przez Lubyczę Królewską w obszarze zabudowanym z prędkością 127 km/h. Za popełnione wykroczenie otrzymał 2500 zł mandatu i 15 punktów karnych. Apelujemy o rozwagę za kierownicą!

Policjanci tomaszowskiej drogówki kontrolowali dziś prędkość kierujących pojazdami na DK-17 w Lubycza Królewska. Jeden z kontrolowanych pojazdów zwrócił uwagę mundurowych, ponieważ jechał z prędkością znacząco większą niż obowiązująca na danym odcinku.

Jak się okazało, kierującym Audi okazał się 42-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna jechał z prędkością 127 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie, kierujący zapłacił 2500 zł mandatu i otrzymał 15 punktów karnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, stracił również prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Kierujący, którzy nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. 

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska