O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Podsumowanie sezonu biegów narciarskich

Podsumowanie sezonu biegów narciarskich

W Szczawnicy w obecności Członka Zarządu Grupy Azoty Pana Zbigniewa Paprockiego i Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Adama Małysza odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu biegów narciarskich - rywalizacji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich, która od pięciu sezonów odbywa się o Puchar Grupy Azoty.

Klub MULKS Grupa Oscar po rocznej przerwie/ zajął 2 miejsce/ wygrywa, po raz dwunasty klasyfikację klubową. Nagrodzeni zawodnicy z pierwszych trójek klasyfikacji indywidualnych to: Oskar Gumieniak, Alicja Koper, Antoni Żółkiewski, Wojciech Nieścior, Emil Koper i Bartosz Cielniak.

Na ten sukces złożyła się praca całego sztabu szkoleniowego klubu w osobach: Pan Henryk Ostrykiewicz, Pani Ewelina Mróz, Pani Ewa Korkosz, Pani Beata Kulczyńska, Pani Krystyna Kołcun, Pan Jaromira Korkosz i Pan Waldemar Kołcun. Do tego niewątpliwie dołożył się wysiłek wszystkich punktujących zawodników klubu, których wsparli rodzice.


UM Tomaszów Lubelski