O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Meble
Suszyli marihuanę za lodówką

Suszyli marihuanę za lodówką

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, który posiadali przy sobie susz roślinny. Podczas wykonywania dalszych czynności ujawniono u nich w domu blisko 28 grama marihuany. Obaj są znani tomaszowskiej policji. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty za posiadanie substancji psychotropowych.

Wczoraj rano na jednym z parkingów w Tomaszowie Lubelskim policjanci zauważyli dobrze im znanego mężczyznę, który na ich widok wyrzucił coś na trawę. Funkcjonariusze zainteresowali się jego zachowaniem. Okazało się, że 24-latek wyrzucił zawiniątko, w którym znajdowała się marihuana. Z  samochodu, obok którego stał mężczyzna, na widok całej sytuacji, zaczął uciekać jego kolega. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali mężczyznę, który był bardzo agresywny, u niego również zabezpieczono marihuanę. W toku dalszych czynności przeszukano dom w którym obaj zamieszkują. Funkcjonariuszy zainteresowały drzwi zastawiane lodówką. Jak się okazało w pomieszczeniu za drzwiami, na sznurku był rozwieszone łodygi wraz kwiatostanem konopi indyjskiej. Łącznie tego dnia zabezpieczono blisko 34 gramy środków odurzających.

24-latek i 25-latek to mieszkańcy gminy Tomaszów i już wcześniej kilkakrotnie łamali prawo. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty, po czym sąd zdecyduje o ich dalszym losie.

źródło: http://tomaszow-lubelski.lubelska.policja.gov.pl/