O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Meble
UKRADŁ MYJKĘ I SPRZEDAŁ ZA 25 ZŁOTYCH

UKRADŁ MYJKĘ I SPRZEDAŁ ZA 25 ZŁOTYCH

Do kradzieży doszło na terenie miejscowości Tarnawatka. Z budynku Urzędu Gminy została skradziona myjka ciśnieniowa KARCHER. Jak wynika z ustaleń policjantów 37-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka w niedzielę włamał się do piwnicy i zabrał stamtąd myjkę. Tego samego dnia szybko sprzedał ją za 25 złotych.

Do kradzieży doszło na terenie miejscowości Tarnawatka. Z budynku Urzędu Gminy została skradziona myjka ciśnieniowa KARCHER. Jak wynika z ustaleń policjantów 37-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka w niedzielę włamał się do piwnicy i zabrał stamtąd myjkę. Tego samego dnia szybko sprzedał ją za 25 złotych. Dzięki szybkiej reakcji kryminalnych skradziony sprzęt wróci do właściciela, który straty wycenił na 300 złotych.

37- latek jest bardzo dobrze znany policjantom, był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem.


Starszy aspirant Agnieszka Leszek

źródło: http://tomaszow-lubelski.lubelska.policja.gov.pl/