O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
POBILI ZNAJOMEGO I WYBILI SZYBY W JEGO DOMU

POBILI ZNAJOMEGO I WYBILI SZYBY W JEGO DOMU

Kryminalni tomaszowscy ustalili sprawców pobicia i uszkodzenia mienia. To czterech kolegów w wieku od 19 do 24 lat. Po tym, jak pobili znajomego podjechali pod jego dom i wybili szyby w dwóch oknach. Usłyszeli już zarzuty za uszkodzenie mienia. Śledczy ustalają jaki udział w pobiciu mieli poszczególni mężczyźni.

W sobotę na komendę w Tomaszowie Lubelskim zgłosił się młody mężczyzna, który zgłosił, że w nocy pod jednym z klubów w Tomaszowie został pobity. Pokrzywdzony to 24 letni mieszkaniec Tomaszowa.  Operacyjni bardzo szybko ustalili, kto brał udział w pobiciu. Mężczyźni zostali przewiezieni do komendy w celu ich przesłuchania. Jak się okazało zaraz po tym jak wszczęli bójkę pod klubem, wsiedli do samochodu i pojechali pod dom pobitego i jeden z nich wybił szyby w oknach domu. Do wybicia szyb przyznał się 20-latek, mieszkaniec Tomaszowa. Jak powiedział policjantom nie wie dlaczego to zrobił.

Śledczy ustalają jaki udział w pobiciu mieli poszczególni mężczyźni.

Starszy aspirant Agnieszka Leszek