O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Charytatywny Piknik Rodzinny

Charytatywny Piknik Rodzinny

Kolejna akcja charytatywna! Zbieramy fundusze na zakup wózka sportowego dla Kuby! W programie: turniej i pokazy karate Tomaszowskiej Akademii Sztuk Walki, zawody Skateboard/BMX organizowane przez LakaVinyl, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami prowadzona przez Fundację Parasol Roztocza i grupę Pomagaj z nami.
W trakcie imprezy zagra zespół High Head z Tomaszowa Lubelskiego. Dodatkowo przeprowadzone zostaną zawody w dart, poćwiczymy z profesjonalnym instruktorem fitnessu, a dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy szereg gier i zabaw. Dla fanów motoryzacji wystawa samochodów na parkingu przy TDK. Koła gospodyń miejskich i wiejskich przygotują smaczne potrawy regionalne. Będą też przekąski z grilla. Obsługę techniczną imprezy zapewni Tomaszowski Dom Kultury.

Źródło: https://www.facebook.com/events/649793052612355/?active_tab=discussion