O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Druga ligowa wygrana Tomasovii

Druga ligowa wygrana Tomasovii

Pierwszy mecz wyjazdowy, a drugi w sezonie rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy w Hrubieszowie zmierzyli się z miejscową Unią. Po rozgromieniu w pierwszym spotkaniu Kłosa Chełm sympatycy futbolu w Tomaszowie Lubelskim liczyli na kolejne zdecydowane zwycięstwo, tym bardziej że nasza drużyna dwukrotnie rywalizowała w meczach kontrolnych z podopiecznymi trenera Marka Sadowskiego i wygrała 3:0 oraz 6:0.

Jednak co innego mecze kontrolne, a co innego walka o ligowe punkty, gdzie jest już dochodzi presja wyniku itd. Zgodnie z przepuszczeniami to nie był spacerek dla podopiecznych trenera Pawła Babiarza, którzy musieli się ciężko napracować, by wygrać 3:1.

 

Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:3 (1:1)

bramki: 45' ? - J.Szuta 30', 78', Smoła 87'

 

Tomasovia: Krawczyk - Żurawski (73' Dorosz), Chmura, Zozulia, Rojek (62' Pleskacz) - Karólak (69' Baran), Smoła, Skiba, Słotwiński, D.Szuta (90' Iwanicki) - J.Szuta (90' Sałamacha)

 

Żółte kartki

 

Sędzia: Paweł Tucki (Zamość)

 

Widzów: 150

 
Źródło: tomasovia.naszosir.pl