O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
ŚWIATŁO I CIEŃ - Link do spektaklu.

ŚWIATŁO I CIEŃ - Link do spektaklu.

Opowieść o narodzinach, dzieciństwie, nauczaniu oraz śmierci Jezusa. Wykonanie - Tomaszowski Zespół Teatralny Scenariusz i reżyseria - Maria Kozyra Montaż materiałów filmowych - Piotr Łoza Realizacja muzyczna - Michał Wawrzyński
"OD WIELU LAT W NIEDZIELĘ PALMOWĄ NA SCENIE TDK WYSTAWIANE SĄ SPEKTAKLE O TEMATYCE SAKRALNEJ W WYKONANIU TOMASZOWSKIEGO ZESPOŁU TEATRALNEGO. W TYM ROKU, ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ, ZAPRASZAMY 28 MARCA O GODZ. 16.00 NA KANAŁ YOUTUBE TOMASZOWSKIEGO DOMU KULTURY DO OBEJRZENIA WIDOWISKA "ŚWIATŁO I CIEŃ" W WERSJI FILMOWEJ. JEST TO OPOWIEŚĆ O NARODZINACH, DZIECIŃSTWIE, NAUCZANIU ORAZ ŚMIERCI JEZUSA. ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PRACE NAD FILMEM PROWADZONE BYŁY ZDALNIE. NIEKTÓRE PREZENTACJE WYKONAWCY PRZYGOTOWALI SAMODZIELNIE".