O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Kierowca po alkoholu spowodował wypadek na ulicy Lwowskiej

Kierowca po alkoholu spowodował wypadek na ulicy Lwowskiej

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną nocnego zdarzenia drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ulic w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący citroenem z impetem uderzył w bok prawidłowo jadącego drogą z pierwszeństwem audi. Badanie trzeźwości uczestników zdarzenia wskazało, że sprawca zdarzenia miał w organizmie blisko promil alkoholu. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
20 kwietnia około godziny 22:30 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej z ulicą Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący citroenem, 58-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z ulicy Kilińskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Lwowską kierującemu audi. Tym autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski. Doszło do zderzenia pojazdów.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że mieszkaniec Zamościa znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu. 58-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Natomiast kierujący audi był trzeźwy.

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy tego zdarzenia, ponieważ nikt nie wymagał pomocy medycznej. Całe zdarzenie został zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Apelujemy o zdrowy rozsądek i odpowiedzialne zachowania na drodze. Nietrzeźwi kierujący stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników dróg.

starszy sierżant Małgorzata Pawłowska