O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Toyota poszukiwana w Niemczech, odnalazła się na granicy w Hrebennem

Toyota poszukiwana w Niemczech, odnalazła się na granicy w Hrebennem

Poszukiwany w Niemczech samochód osobowy o szacunkowej wartości 110 tys. zł zabezpieczyli podczas prowadzonej odprawy granicznej, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Jechała o prawie 80 km/h więcej niż powinna

Jechała o prawie 80 km/h więcej niż powinna

Wysokim mandatem zakończyła brawurową jazdę 28-letnia kierująca Toyotą, która w sobotnie popołudnie jechała krajową siedemnastką z prędkością prawie 150 km/h, na odcinku gdzie prowadzone są prace związane z przebudową drogi i obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Kobieta otrzymała 2500 zł mandatu i 15 punktów karnych.
Podpalenie drzewa nie ujdzie im "na sucho"

Podpalenie drzewa nie ujdzie im "na sucho"

Na nietypowy sposób świętowania pierwszego dnia wiosny wpadł 10-latek i jego 11-letni kolega. Młodzi chłopcy podpalili kilkumetrowy świerk rosnący na terenie stadionu miejskiego w Tomaszowie Lubelskim, po czym uciekli. Dzielnicowy jeszcze tego samego dnia ustalił sprawców podpalenia. Ich zachowanie znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.
Ukradł krzyż z ruin cerkwi, a potem pijany wiózł go rowerem

Ukradł krzyż z ruin cerkwi, a potem pijany wiózł go rowerem

Za kradzież dwumetrowego krzyża z ruin cerkwi odpowie 50-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska. Jadącego rowerem mężczyznę z dwumetrowym krzyżem na placach zauważyli i ujęli okoliczni mieszkańcy. Policjanci zatrzymali 50-latka i odzyskali skradzione mienie, które stanowi dobro o szczególnym znaczeniu dla kultury. 50-latek oprócz kradzieży odpowie też za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.
PIJANY ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ AUDI

PIJANY ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ AUDI

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 52 latek, który w nocy jadąc tomaszowskimi ulicami zasnął za kierownicą Audi. Dzięki czujności obywatelskiej zgłaszającego, który wyciągnął kluczyki ze stacyjki jego samochodu i zadzwonił na numer alarmowy 112, udało się wyeliminować z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego.
Wypadek drogowy w miejscowości Łykoszyn

Wypadek drogowy w miejscowości Łykoszyn

15 stycznia 2023 roku o godz. 15:01 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Lubelskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym dwóch samochodów osobowych w miejscowości Łykoszyn gm. Telatyn.
Ponownie włamał się do sklepu

Ponownie włamał się do sklepu

22-latek z powiatu tomaszowskiego odpowie za dokonanie w warunkach recydywy włamania do sklepu na terenie miasta. Jego łupem padły wyroby tytoniowe i alkohol. Młody mężczyzna po włamaniu oddalił się z miejsca, jednak długo nie nacieszył się wolnością. Został zatrzymany przez policjantów drogówki kilka ulic dalej. 22-latek wkrótce odpowie przed sądem.
37- latka oszukana metodą „na pracownika banku”

37- latka oszukana metodą „na pracownika banku”

37-latka została oszukana przez osobę podszywającą się pod rzekomego pracownika banku. Podczas rozmowy telefonicznej, oszust nakłonił rozmówczynię do zainstalowania aplikacji na telefonie, która miała ochronić oszczędności kobiety przed nieuprawnionymi transakcjami. Konsekwencją zainstalowania aplikacji była utrata 2900 złotych.
Świadkowie uniemożliwili mu dalszą jazdę. Miał prawie 3 promile

Świadkowie uniemożliwili mu dalszą jazdę. Miał prawie 3 promile

Małżeństwo z Majdanu Górnego zatrzymało wczoraj nietrzeźwego kierowcę poruszającego się samochodem marki Saab. 48-letni tomaszowianin miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości wkrótce odpowie przed sądem
Zaginął 44-letni Piotr Skoczek

Zaginął 44-letni Piotr Skoczek

Tomaszowscy policjanci poszukują 44-letniego Piotra Skoczka. Mężczyzna 13 października po wyjściu ze szpitala w miejscowości Wieluń (woj. łódzkie) zerwał kontakt z rodziną. Mężczyzna może próbować powrócić do miejsca zamieszkania na tzw. „stopa”. Posiada obrażenia twarzy w postaci rozciętego łuku brwiowego. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z KPP w Tomaszowie Lubelskim tel.: 47 81 54 210 lub numer alarmowy 112.
Na zakupy na „podwójnym gazie”

Na zakupy na „podwójnym gazie”

Aż 3,7 promila alkoholu w organizmie miał 33-latek, który w takim stanie prowadził samochód marki Skoda ulicami Tomaszowa Lubelskiego. Natomiast 64- latek kierował samochodem marki Honda mając ponad promil alkoholu w organizmie w miejscowości Łaszczów. Obaj kierujący w takim stanie pojechali robić zakupy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem, grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.
Uciekał na motocyklu. Był pod wpływem narkotyków

Uciekał na motocyklu. Był pod wpływem narkotyków

Za niezatrzymanie do kontroli drogowej i kierowanie pojazdem mechanicznym bez uprawnień oraz pod wpływem środków odurzających odpowie 21-latek z gminy Lubycza Królewska. Uciekając razem z pasażerem motocyklem marki Suzuki tomaszowskimi ulicami, popełnił szereg wykroczeń. Zarówno kierujący jak i pasażer posiadali przy sobie narkotyki.
Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Majdan Górny.

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Majdan Górny.

W dniu 24.08.2021 r. o godz. 07:48 dyżurny SK KP PSP w Tomaszowie Lub. otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Majdan Górny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tomaszowie Lub. oraz zastępów OSP Majdan Górny, OSP Podhorce, OSP Jeziernia, OSP Bełżec I zastano pożar części piętrowego, murowanego budynku mieszkalnego. Pożarem objęty był cały ganek oraz klatka schodowa prowadząca na I piętro. Działania zastępów polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz prowadzeniu działań gaśniczych wewnątrz obiektu. Łącznie w działaniach uczestniczyło 8 zastępów PSP i OSP, razem 27 ratowników. Wstępne straty oszacowano na kwotę 150 tys. zł.
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym - sprawca poszukiwany

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym - sprawca poszukiwany

Tomaszowscy policjanci poszukują sprawcy potrącenia pieszego, który zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23.50 w miejscowości Józefówka gm. Rachanie. Pieszym okazał się 52-letni mężczyzna. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi kara do 12 lat więzienia.
Podczas ucieczki próbował rozjechać policjantów

Podczas ucieczki próbował rozjechać policjantów

Policjanci zatrzymali w pościgu 60-latka, który kierując mercedesem, wcześniej nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej. Podczas ucieczki, mężczyzna kilkukrotnie uderzył w policyjny radiowóz a także próbował rozjechać policjantów. Wstępne badania kierującego wykazały, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.
Wypadki z udziałem pieszych

Wypadki z udziałem pieszych

Wczoraj w powiecie tomaszowskim doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych. 35-letnia kierująca hyundaiem, wyjeżdżając tyłem z parkingu na ulicę Kopernika w Tomaszowie Lubelskim, potrąciła 92-letniego pieszego, który w wyniku upadku doznał obrażeń ciała i został hospitalizowany. Natomiast 82-letni kierujący ciągnikiem podczas manewru cofania na swoim podwórku w gminie Tyszowce, najechał na znajdującą się za pojazdem 72-latkę. W wyniku poniesionych obrażeń, kobieta poniosła śmierć na miejscu