O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Hrebenne. Próbował przekroczyć granicę tirem „na podwójnym gazie”

Hrebenne. Próbował przekroczyć granicę tirem „na podwójnym gazie”

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas prowadzonej kontroli granicznej, zwracają również uwagę na bezpieczeństwo panujące na drogach w Polsce. Mundurowi obok kontroli dokumentów i legalności pochodzenia pojazdów sprawdzają zarówno ich stan techniczny jak i trzeźwość kierujących nimi osób. 3 promile alkoholu miał w swoim organizmie obywatel Ukrainy, zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem. Pijany kierowca próbował wjechać do Polski samochodem ciężarowym.
Nietrzeźwy 34-latek wjechał do rowu i w ogrodzenie, następnie uciekł z miejsca

Nietrzeźwy 34-latek wjechał do rowu i w ogrodzenie, następnie uciekł z miejsca

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie wkrótce 34-latek z gminy Lubycza Królewska. Mężczyzna mając blisko promil alkoholu w organizmie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a swoją podróż zakończył na ogrodzeniu posesji, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej interwencji policjantów z drogówki został zatrzymany.
Wierzyć bo wiara - "rz"!

Wierzyć bo wiara - "rz"!

Wczoraj w naszym mieście kilkadziesiąt młodych osób prostestowało przeciwko wyrokowi TK , dotyczącego wykładni naszej konstytucji o obronie życia oraz przeciwko ograniczeniom w związku z walką z pandemią. Trudno o akceptację takich zachowań, gdy liczba zakażeń sięga 16 tyś. dziennie, a demonstranci, to głównie osoby nieletnie, nie do końca chyba przygotowane do matury...
Pijany wjechał do rowu

Pijany wjechał do rowu

26- latek siedząc za kierownicą volkswagena nie zapanował nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. W organizmie miał ponad półtora promila alkoholu. Jego pasażerka została przewieziona do szpitala. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.
Wyszedł cało po potrąceniu przez ciężarówkę

Wyszedł cało po potrąceniu przez ciężarówkę

O dużym szczęściu może mówić 31-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka. W sobotnią noc mężczyzna idąc nieoświetloną drogą i bez żadnych odblasków został potrącony przez kierującego tirem. Potrącony pieszy wpadł do rowu. Jak się okazało, nic mu się nie stało. Był natomiast nietrzeźwy.
NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W PRACY

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W PRACY

Policjanci wraz z Państwową Inspekcją Pracy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
POBILI ZNAJOMEGO I WYBILI SZYBY W JEGO DOMU

POBILI ZNAJOMEGO I WYBILI SZYBY W JEGO DOMU

Kryminalni tomaszowscy ustalili sprawców pobicia i uszkodzenia mienia. To czterech kolegów w wieku od 19 do 24 lat. Po tym, jak pobili znajomego podjechali pod jego dom i wybili szyby w dwóch oknach. Usłyszeli już zarzuty za uszkodzenie mienia. Śledczy ustalają jaki udział w pobiciu mieli poszczególni mężczyźni.
Rowery skradzione w Niemczech odzyskano w Hrebennem

Rowery skradzione w Niemczech odzyskano w Hrebennem

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, udaremnili wywóz z Polski skradzionych rowerów o wartości 10 tys. zł. W niedzielę 11 października br., na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem w trakcie prowadzonych działań związanych z kontrolą legalności pochodzenia pojazdów, funkcjonariusze SG zatrzymali dwa rowery, wobec których zaistniało uzasadnione podejrzenie, iż pochodzą one z przestępstwa.
Głupota czy (i) ignorancja?

Głupota czy (i) ignorancja?

Kiedy w całym kraju gwałtownie rosną statystyki zakażeń koronawirusem i liczba zgonów, gdy władze w dobrze pojętym interesie społeczeństwa zaostrzają procedury sanitarne dla zahamowania zarazy – w Tomaszowie i okolicznych miejscowościach od kilku już tygodni masowo pojawiają się plakaty o kontrowersyjnej treści, negujące zarówno istnienie pandemii, jak i sens stosowania testów PCR oraz obowiązku noszenia maseczek.
Odzyskali części pochodzące z samochodów skradzionych w Europie

Odzyskali części pochodzące z samochodów skradzionych w Europie

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Hrebennem oraz kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu przeszukali teren firmy z powiatu bielskiego, prowadzącej sprzedaż używanych części samochodowych.
Rozbite bmw w rowie

Rozbite bmw w rowie

Śledczy z tomaszowskiej komendy ustalają kierującego bmw, który minionej nocy wjechał do rowu w Tomaszowie Lubelskim. Tablice rejestracyjne pojazdu policjanci odnaleźli w bagażniku. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali nietrzeźwego 36-latka, który przekonywał, że autem kierował syn jego partnerki.
Znaleziono Pieniądze

Znaleziono Pieniądze

W dniu 21 września do tomaszowskiej komendy zgłosiła się kobieta ze znalezionymi pieniędzmi. Jak oświadczyła gotówkę znalazła 3 miesiące temu na ulicy Kościelnej.
UKRADŁ MYJKĘ I SPRZEDAŁ ZA 25 ZŁOTYCH

UKRADŁ MYJKĘ I SPRZEDAŁ ZA 25 ZŁOTYCH

Do kradzieży doszło na terenie miejscowości Tarnawatka. Z budynku Urzędu Gminy została skradziona myjka ciśnieniowa KARCHER. Jak wynika z ustaleń policjantów 37-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka w niedzielę włamał się do piwnicy i zabrał stamtąd myjkę. Tego samego dnia szybko sprzedał ją za 25 złotych.
WPADŁ, BO SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

WPADŁ, BO SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

29-latek kierujący peugeotem, w nocy dachował a po wszystkim wrócił do domu piechotą. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny w bazie Krajowego Systemu Informacji Policji, gdzie okazało się, że jest również poszukiwany przez Komendę Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim. W związku z tym, że był nietrzeźwy, dzisiaj zostaną wykonane z nim dalsze czynności.
Suszyli marihuanę za lodówką

Suszyli marihuanę za lodówką

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, który posiadali przy sobie susz roślinny. Podczas wykonywania dalszych czynności ujawniono u nich w domu blisko 28 grama marihuany. Obaj są znani tomaszowskiej policji. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty za posiadanie substancji psychotropowych.
Susz i krzaki marihuany zabezpieczyli tomaszowscy kryminalni

Susz i krzaki marihuany zabezpieczyli tomaszowscy kryminalni

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zatrzymali 33-latka. Mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski usłyszał zarzut za posiadanie i uprawę środków odurzających.