O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
37- latka oszukana metodą „na pracownika banku”

37- latka oszukana metodą „na pracownika banku”

37-latka została oszukana przez osobę podszywającą się pod rzekomego pracownika banku. Podczas rozmowy telefonicznej, oszust nakłonił rozmówczynię do zainstalowania aplikacji na telefonie, która miała ochronić oszczędności kobiety przed nieuprawnionymi transakcjami. Konsekwencją zainstalowania aplikacji była utrata 2900 złotych.
Świadkowie uniemożliwili mu dalszą jazdę. Miał prawie 3 promile

Świadkowie uniemożliwili mu dalszą jazdę. Miał prawie 3 promile

Małżeństwo z Majdanu Górnego zatrzymało wczoraj nietrzeźwego kierowcę poruszającego się samochodem marki Saab. 48-letni tomaszowianin miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości wkrótce odpowie przed sądem
Zaginął 44-letni Piotr Skoczek

Zaginął 44-letni Piotr Skoczek

Tomaszowscy policjanci poszukują 44-letniego Piotra Skoczka. Mężczyzna 13 października po wyjściu ze szpitala w miejscowości Wieluń (woj. łódzkie) zerwał kontakt z rodziną. Mężczyzna może próbować powrócić do miejsca zamieszkania na tzw. „stopa”. Posiada obrażenia twarzy w postaci rozciętego łuku brwiowego. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z KPP w Tomaszowie Lubelskim tel.: 47 81 54 210 lub numer alarmowy 112.
Na zakupy na „podwójnym gazie”

Na zakupy na „podwójnym gazie”

Aż 3,7 promila alkoholu w organizmie miał 33-latek, który w takim stanie prowadził samochód marki Skoda ulicami Tomaszowa Lubelskiego. Natomiast 64- latek kierował samochodem marki Honda mając ponad promil alkoholu w organizmie w miejscowości Łaszczów. Obaj kierujący w takim stanie pojechali robić zakupy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem, grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.
Uciekał na motocyklu. Był pod wpływem narkotyków

Uciekał na motocyklu. Był pod wpływem narkotyków

Za niezatrzymanie do kontroli drogowej i kierowanie pojazdem mechanicznym bez uprawnień oraz pod wpływem środków odurzających odpowie 21-latek z gminy Lubycza Królewska. Uciekając razem z pasażerem motocyklem marki Suzuki tomaszowskimi ulicami, popełnił szereg wykroczeń. Zarówno kierujący jak i pasażer posiadali przy sobie narkotyki.
Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Majdan Górny.

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Majdan Górny.

W dniu 24.08.2021 r. o godz. 07:48 dyżurny SK KP PSP w Tomaszowie Lub. otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Majdan Górny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tomaszowie Lub. oraz zastępów OSP Majdan Górny, OSP Podhorce, OSP Jeziernia, OSP Bełżec I zastano pożar części piętrowego, murowanego budynku mieszkalnego. Pożarem objęty był cały ganek oraz klatka schodowa prowadząca na I piętro. Działania zastępów polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz prowadzeniu działań gaśniczych wewnątrz obiektu. Łącznie w działaniach uczestniczyło 8 zastępów PSP i OSP, razem 27 ratowników. Wstępne straty oszacowano na kwotę 150 tys. zł.
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym - sprawca poszukiwany

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym - sprawca poszukiwany

Tomaszowscy policjanci poszukują sprawcy potrącenia pieszego, który zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23.50 w miejscowości Józefówka gm. Rachanie. Pieszym okazał się 52-letni mężczyzna. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi kara do 12 lat więzienia.
Podczas ucieczki próbował rozjechać policjantów

Podczas ucieczki próbował rozjechać policjantów

Policjanci zatrzymali w pościgu 60-latka, który kierując mercedesem, wcześniej nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej. Podczas ucieczki, mężczyzna kilkukrotnie uderzył w policyjny radiowóz a także próbował rozjechać policjantów. Wstępne badania kierującego wykazały, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.
Wypadki z udziałem pieszych

Wypadki z udziałem pieszych

Wczoraj w powiecie tomaszowskim doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych. 35-letnia kierująca hyundaiem, wyjeżdżając tyłem z parkingu na ulicę Kopernika w Tomaszowie Lubelskim, potrąciła 92-letniego pieszego, który w wyniku upadku doznał obrażeń ciała i został hospitalizowany. Natomiast 82-letni kierujący ciągnikiem podczas manewru cofania na swoim podwórku w gminie Tyszowce, najechał na znajdującą się za pojazdem 72-latkę. W wyniku poniesionych obrażeń, kobieta poniosła śmierć na miejscu
Znaleziono telefon komórkowy!

Znaleziono telefon komórkowy!

W sobotę, 31 lipca bieżącego roku, znaleziono telefon komórkowy iPhone koloru biało złotego na terenie Przedszkola Samorządowego numer 5 przy ulicy Moniuszki 51 w Tomaszowie Lubelskim.
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Typinie (gmina Tomaszów Lubelski). 40-letni kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Pomimo prowadzonej reanimacji, kierujący poniósł śmierć na miejscu.
Oszukana podczas sprzedaży spodni

Oszukana podczas sprzedaży spodni

Ponad 2 tysiące złotych straciła 18-latka, która za pośrednictwem portalu aukcyjnego chciała sprzedać spodnie. Tomaszowianka podczas konwersacji z rzekomym kupcem, weszła w otrzymany link do odbioru płatności, po czym podała swoje dane wrażliwe i straciła z konta dużo więcej pieniędzy, niż miała zyskać.
Kierowca po alkoholu spowodował wypadek na ulicy Lwowskiej

Kierowca po alkoholu spowodował wypadek na ulicy Lwowskiej

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną nocnego zdarzenia drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ulic w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący citroenem z impetem uderzył w bok prawidłowo jadącego drogą z pierwszeństwem audi. Badanie trzeźwości uczestników zdarzenia wskazało, że sprawca zdarzenia miał w organizmie blisko promil alkoholu. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
Wypadek przy wycince drzew

Wypadek przy wycince drzew

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do którego doszło w sobotę w miejscowości Bełżec. Podczas wykonywania prac związanych z przycinaniem drzew 51-latek został uderzony przez spadającą gałąź. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Blisko kilogram narkotyków zabezpieczyli tomaszowscy kryminalni

Blisko kilogram narkotyków zabezpieczyli tomaszowscy kryminalni

Blisko kilogram narkotyków przechwycili tomaszowscy kryminalni. W tej sprawie zatrzymali 19 latka i jego 29 letniego znajomego, którzy w ubiegłym tygodniu przyjechali z Holandii przywożąc susz marihuany, amfetaminę i haszysz. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Koledzy zmienili plany, więc zadzwonił na policję

Koledzy zmienili plany, więc zadzwonił na policję

Nietypową interwencję podjęli niedawno tomaszowscy policjanci. Jeden z uczestników alkoholowej imprezy zawiadomił, że współbiesiadnicy postanowili zamówić dopalacze. W efekcie policyjnych działań, z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani odpowie 28-latek, który zamówił nielegalne substancje oraz 21-latek, który mu je sprzedał. Ponadto w mieszkaniu tego młodszego, mundurowi ujawnili słoik z działkami marihuany.